Znakowanie odzieży reklamowej- wybrane techniki

Istnieje wiele technik, którymi można posłużyć się podczas znakowania odzieży. Nasza firma działa od lat jako importer odzieży reklamowej, dlatego świetnie orientujemy się w kwestiach z tym związanych.
Jedna z metod jest sublimacja, którą wykonuje się na jasnych tkaninach poliestrowych. Jest to sposób znakowania odzieży reklamowej, którą noszą sportowcy. Można dzięki temu zachować głębię kolorów, a także wiernie odwzorować projekt. Co więcej, ta technika wpływa na to, że efekt jest niewyczuwalny przy dotyku oraz pozwala na cyrkulację powietrza. Jest to sposób na to, by odzież nie straciła na jakości oraz swoich właściwości. Jest to jednak proces chemiczny, który sprawdzi się wyłącznie na jasnych tkaninach. Jako importer odzieży reklamowej dokładamy wszelkich starań, by wykonane znakowanie było najwyższej jakości.
Inną metodą jest wykorzystanie znakowania termotransferowego, ponieważ utrwalenie następuje pod wpływem wysokiej temperatury. Stosuje się w tym przypadku folie Flex oraz folie Flock. Są to bardzo trwałe i efektowne materiały. W tych technikach można jednak wykonać tylko jednokolorowe grafiki i projekty, dlatego wykorzystuje się je najczęściej przy logotypach i nazwach firm.
Swoje zastosowanie znajdują również druki lateksowe. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych technik znakowania. Ponadto taki druk jest ekologiczny oraz bezpieczny, ponieważ posiada wszelkie istotne certyfikaty oraz atesty. Jako importer odzieży reklamowej dbamy o to, by nasza odzież zawsze świadczyła o wysokiej jakości i bezpiecznym użytkowaniu.
Można również skorzystać z najtrwalszej oraz najbardziej efektownej metody, którą jest haft komputerowy. Znakowana odzież to przede wszystkim T-shirty, koszulki polo oraz koszule biznesowe, polary, a także czapki. Koszty takiej techniki przekładają się na rozmiar nakładu.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Będą Państwo zadowoleni z naszych usług oraz wysokiej jakości produktów. Zadbamy o to, by Państwa zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie.