Share →
ulotne chwile, wspomnienia na lata

Sesja fotograficzna pełna zabawy, na którą możesz przynieść gadżety odpowiadające Twoim zainteresowaniom lub przyprowadzić swojego pupila – to właśnie odróżnia nasze studio fotograficzne od konkurencji.

Sesja fotograficzna pełna zabawy

Twoja sesja zdjęciowa to czas zabawy, chwila relaksu oraz ciekawa forma spędzenia wolnego czasu – u nas nie będziesz przybierać sztucznych póz, ani też sztywno stać przed obiektywem.

W Gda-Gda Studio zdjęcia wykona Ci profesjonalny fotograf, który od lat fotografuje dzieci, wielopokoleniowe rodziny czy grupy przyjaciół. Dzięki temu podczas sesji fotograficznej poczujesz się swobodnie, a na fotografiach będziesz wyglądał bardzo naturalnie.

Zobacz na filmie (obok), jak wygląda nasza sesja fotograficzna.


Zdjęcia z gadżetem w Gda-Gga Studio Fotograficzne.

Zdjęcia z gadżetem lub pupilem

Każda sesja fotograficzna poprzedzona jest rozmową, podczas której wspólnie ustalimy, jakie masz preferencje i zainteresowania, a wszystko po to, aby Twoje portrety ukazywały jeszcze lepiej Ciebie.

Na fotografiach pokażemy także Twoje zainteresowania. Grasz na saksofonie? Przynieś go ze sobą! Lubisz jeździć na rolkach? Zabierz je do nas. Nie lubisz się rozstawać ze swoim pupilem? Nie ma problemu – w Gda-Gda Studio fotografujemy także zwierzęta!

Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii →


Nowoczesne fotografie w Twoim domu

Po sesji fotograficznej stworzymy kolekcję najlepszych ujęć. Spośród nich podczas multimedialnej prezentacji wybierzesz dla siebie te, które Ci się najbardziej spodobają.

Przedstawimy też bogatą ofertę gotowych produktów, abyś mógł zadecydować, jak chcesz zaprezentować swoje zdjęcia – w klasycznej ramce, w pięknym albumie, a może wydrukowane na płótnie? To Ty zadecydujesz, jak mają wyglądać gotowe fotografie, aby idealnie pasowały do charakteru wnętrza Twojego domu czy biura.

Poznaj ofertę naszych produktów →

 

Gotowe fotografie, wydruki na płótnie, zdjęcia w ramach.

Zarezerwuj termin sesji zdjęciowej

Zamów sesję fotograficzną dla siebie lub podaruj ją w prezencie.