Odważ się!

Postaw na kreatywność, pamiętaj, że tworzysz biżuterię, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale również piękna i podkreślająca styl. Jeśli często wybierasz się na służbowe kolacje lub ważne uroczystości, kup w hurtowni internetowej sporo sztucznych pereł lub sztucznych brylantów. Użyte z umiarem podkreślą elegancką sukienkę. Możesz również stworzyć biżuterię, która będzie odbiciem twojej pasji. Kochasz grę na gitarze? Zrób kolczyki z miniaturowymi gitarami, a z pewnością przyciągniesz uwagę wielu osób.

DIY – TWORZENIE BIŻUTERII

Kolczyki to jedna z najbardziej kobiecych ozdób ciała. Doskonale podkreśla smukłość szyi, dodaje elegancji kreacji lub szczyptę ekstrawagancji. Coraz więcej kobiet decyduje się na samodzielnie wykonywanie biżuterii, której tworzenie sprawia ogromną radość, jest sposobem na podkreślenie niepowtarzalnego stylu, ale również szansą na własny biznes. W sklepach znajdziesz ogromny wybór tak zwanych baz, które są niezbędne do tworzenia biżuteria.

Warto kupić między innymi bigle do kolczyków, które zazwyczaj wykonywane są z różnych stopów metali, pokryte złotem lub srebrem. Niektóre sklepy oferują całkowicie inne bigle do kolczyków. dzięki czemu możesz z łatwością dostosować produkt do swojego projektu. Jeśli planujesz robienie własnej biżuterii i jest to twój początek przygody z rękodziełem warto zanotować swoje pomysły w notatniku. Pozwoli ci to określić, czy tworzona przez ciebie biżuteria sprawdzi się na uroczyste okazje, do pracy, randki lub spotkania z przyjaciółmi. Do kolczyków warto zrobić swoją własną bransoletkę lub naszyjnik, lecz jeśli zamierzasz nosić zarówno kolczyki jak i inną biżuterię, pamiętaj o dobrym smaku. Znacznie lepiej wyglądają lekkie i delikatne błyskotki, które nie tworzą efektu przepychu. Do eleganckiej kreacji możesz postawić na przepych tworząc kolczyki ze sztucznych pereł lub brylancików, jednak możesz zrezygnować z naszyjnika. W zależności od tego jaką pracę wykonujesz pomyśl o długości biżuterii, czy nie będzie się plątać z włosami lub nie będzie haczyć.