Jak zamówić gadżety promocyjne?

Jeżeli do Twojej firmy wkradła się pewna uda, jeżeli pragniesz zrobić coś nowego, co odświeży jej wizerunek, wpłynie pozytywnie na jej opiniowanie, a także zostanie przyjęte w miły sposób przez Twoich Klientów, Kontrahentów oraz pracowników, to bardzo dobrze trafiłeś! Nasza firma prezentuje najwyższej jakości produkty, które mogą stanowić przedmioty codziennego użytku, być wykorzystane jako forma upominkowa, a także ułatwią funkcjonowanie w firmie Twoim pracownikom. Jako producent gadżetów reklamowych dołożymy wszelkich starań, byś mógł być zadowolony z usług, które oferujemy.
Jeżeli nie wiesz, jak wygląda cała procedura zamawiania w naszej firmie, wszystko właśnie tutaj przedstawimy Tobie krok po kroku. Po pierwsze, przejdź na naszą stronę, na której widnieje cały sklep internetowy z atrakcyjną i innowacyjną ofertą. Tutaj możesz znaleźć gadżety, które najbardziej Cię interesują. Przejrzyj każdą ofertę, sprawdź dostępność wzorów oraz kolorów i podejmij decyzję o ilości sztuk, które pragniesz nabyć. Jako producent gadżetów reklamowych dbamy o to, by nasza oferta była zgodna z aktualnie panującymi trendami. Korzystaj również z wielu zakładek w menu strony, a także w razie potrzeby z wyszukiwarki.
Następnym krokiem jest stworzenie odpowiedniej wiadomości mailowej. Wyślij do nas proszę informację z zapytaniem. Podaj proszę kod wybranego przez Ciebie produktu, który znajduje się pod udostępnionym zdjęciem. Wpisz również ilość, w jakiej pragniesz go zamówić. Zaznacz również proszę, czy jesteś zainteresowany znakowaniem Twojego towaru. Jeżeli taka opcja wchodzi w grę, podaj ilość oznakowanego towaru w sztukach.
Jako producent gadżetów reklamowych pomożemy Ci również dobrać najlepszą technikę znakowania oraz projekt. W takiej sytuacji prosimy, abyś wysłał logo lub inny motyw, który chcesz umieścić na akcesoriach. Kolejno podaj, czy ma to być wydruk kolorowy czy czarno- biały. Takie informacje są dla nas niezbędne, by móc podjąć dalsze kroki w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnego zamówienia. Na końcu dokonamy wizualizacji, prześlemy Ci ją do akceptacji, a także i zrealizujemy wysyłkę.